Referanslarımız

Bizi onlara sorun, bizi onlardan öğrenin. Referanslarımızın hakkımızdaki değerlendirmeleri önemli, sizlere tercihlerinizde yol gösterecektir.
Social Media Marketing
“mehtapgunes.com Geliyoo ekibi ile tanıştıktan sonra istediğimiz yere geldi ve artık siparişlere yetişemiyoruz. Aldığımız danışmanlık hizmeti sayesinde adım adım büyüyoruz. Çok teşekkürler.”
Mehtap Güneş
MehtapGunes, Kurucu
“Bir işletme sahibi olmak ve başarılı bir marka oluşturmak için bulabileceğiniz tek firma Geliyoo Bilişim. Tiamoda aşkın modası olarak hayat buldu, şuan başlangıçtan 3 ay sonrasında istediğimiz cirolara geldiğimize bizde inanamıyoruz. E-Ticaret sektörüne girmeden önce mutlaka bir kez dahi olsa kendileri ile küçük bir sohbet etmenizi şiddetle tavsiye ederim”
ATAKAN GÜREŞÇİ
Tiamoda, Kurucu
“Sadece 1 yıl gibi kısa bir süre içerisinde markamizi oluşturmamızdan, depomuzu tutmamıza kadar her kademede işimizi kurmamıza destek olan bir ekip ile çok doğru bir zamanda karşılaşmış olduğumuz için şanslılar arasındayız. MaziButik markamızı artık herkes tanıyor.”
MERT ÇELİK
MAZİBUTİK, Kurucu
“Yıllarca e-ticaret piyasasının içindeydik. 2010 yılında Geliyoo ailesinin bir mensubu olunca aslında hiç orda olmadığımızı farkettik. Şuan profesyonel olarak bize destek sağlayan ve yaptığımız işte hep bizi rakiplerimizin bir adım önünde tutan Geliyoo ekibine sonsuz teşeķkürler. Sizinle hep bir adım öndeyiz.”
MEHMET EMİN KARAKURT
MySilvers, Kurucu Ortak