Geliyoo Bilişim

Arama motoru teknolojilerinden, Kriptopara, Blockchain Teknolojilerine, E-Ticaret Sektöründen, Finans Sektörüne uzanan kapsamlı bir çerçevede 2012 yılından bugüne yazılım şirketi olarak internet alanında faaliyet gösteriyor bir çok proje çalışmaları yapıyoruz..
Social Media Marketing

Geliyoo Bilişim tüm çalışmalarına göz atmak için www.geliyoobilisim.com sitemizi ziyaret edebilir, çalışmalarımızı inceleyebilir, diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Geliyoo    Bilişim

2012 yılında resmi kuruluşumuzun ardından yazılım sektöründe çalışmalar yaptık ve projeler ürettik. Halen devam ettiğimiz bir çok projemizin yanında e-ticaret sektöründe bir çok firmamıza hizmet veriyoruz ve markalarına değer katıyoruz. İhyaçlara yönelik yaptığımız çalışmalar sizler için Hepcy API Entegrator sistemini geliştirmemizi zorunlu kıldı. İhtiyaçlarını belirle, Çözüme üret ve Memnuniyet ile sonuçlandır.

Müşteri Değil Büyüyen Ailemiz

Firmalarımızın her biri ile ayrı ayrı ticari ilişkilerimizin dışında markalarına değer katmak ve onlar için en doğru adımlarla büyümelerine katkı sağlamak adına onları ailemizden görüyoruz.